شاخه‌ها

قوانین و مقررات سایت هایپر باز

احتراما به استحضار می رساند جهت استفاده از خدمات سایت هایپر باز می بایست تمامی موارد ذکر شده در ذیل را مطالعه نمایید و در صورت استفاده از خدمات سایت به این منزله است که شما شرایط و قوانین ذکر شده را پذیرفته اید و آگاه باشید همواره بایستی این قسمت را مطالعه نمایید ممکن است که برخی اطلاعات بدون اطلاع قبلی جایگزین و یا بروز رسانی شود.

• قوانین عمومی 
تمامی فرآیندهای سایت هایپر باز مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن می‌باشند. طبیعتا کاربران نیز می‌پذیرند که با استفاده دائمی از این صفحه از تغییرات حاصله مطلع هستند. 

• توصیف مشتری یا کاربر 
اصطلاحاً به شخصی گفته می‌شود که با طی مراحل ثبت‌نام و تایید نهایی، از خدمات ثبت سفارش کالا در این سایت به غیر از مقاصد تجاری بهره می‌گیرد. 

• نحوه ارتباط
در هنگام استفاده از خدمات این سایت و یا برقراری ارتباط با ما می‌پذیرید که به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی، پیامک و یا سایر امکانات به درخواست شما پاسخ دهیم. 
اطلاعاتی که در هنگام ثبت‌نام در اختیار هایپرباز قرار داده‌اید اعم از پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه و آدرس ، مسیر پاسخگویی و ارتباط سایت هایپر باز با شما هستند . 

• چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات و ارسال کالا 
کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای هفته از شنبه تا جمعه در همان روز پردازش شده و امکان ارسال کالا در تمامی روزها بر اساس جدول زمانبندی ارسال و امکان سفارش کالا 24 ساعته هر روز هفته برای کاربران مهیا می‌باشد. با این وجود در صورتی که موجودی انبار هایپر باز به پایان برسد، حتی پس از تایید سفارش، حق لغو آن و استرداد وجه برای سایت هایپر باز محفوظ می‌باشد . 
هایپر باز می‌تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به متوقف نمودن سفارش‌گیری در سایت اقدام نماید. اما کلیه سفارشات ثبت شده قبل از این توقف را به خریداران ارسال می‌نماید.هایپر باز می‌تواند فروش کلیه یا بخشی از محصولات قابل ارائه خود را به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی و یا سایر دلایل بدون هرگونه اطلاع‌رسانی قبلی متوقف نماید. 
در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خصوص درج قیمت کالا در سایت و یا تغییر قیمت و ییا دلایل پیش بینی نشده حق لغو سفارش ثبت شده برای سایت هایپر باز محفوظ خواهد ماند. 

• استرداد کالا 
سایت هایپر باز همواره تلاش می‌نماید تا کالای ارسال شده در نهایت سلامت تحویل مشتری گردد. درصورت هرگونه عدم رضایت اعم از کالاهای دارای انقضاء تاریخ مصرف کننده کالاهایی که با کالای ثبت شده مشتری متفاوت است کالایی که دارای اشکال ظاهری مشهود که باعث شود مشتری نتواند از آن کالا استفاده کنند(مثال:شکستن تخم مرغ شامل استرداد می گردد اما له شدگی قوطی کسنرو در گوشه­ای که هیچ گونه اشکالی در کیفیت محصول نداشته است شامل نمی شود) خریدار و کابر ما می تواند از طریق اطلاع رسانی از طریق پست الکترونیکی و شماره ذکر شده در سایت (به هیچ عنوان و هماهنگی قبلی مراجعه حضوری جوابگوی شما نخواهیم بود) و پیگیری همکاران ما که در زیر 2 ساعت خواهد بود هماهنگی های لازم را برای ساز و کار برگشت کالا پس از تایید همکاران ما در بازرسی کالاهای ارسالی انجام خواهد شد.

• فروش محصولات بهداشتی و مقررات آن 
خریدار باید قبل از استفاده از محصولات بهداشتی نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به اثرات و آسیب‌های آن و دریافت مشاوره از کارشناسان آن حوزه اقدام نماید. بدیهی است نظرات و پیشنهاداتی که سایر کاربران در قسمت مربوطه قرار داده‌اند تجربه شخصی این افراد بوده و برای سایت هایپرباز و افراد مذکور هیچگونه مسوولیتی ایجاد نمی‌نماید. 
سایت هایپرباز هیچگونه مسئولیتی نسبت به عوارض ناشی از استفاده کالای سفارش داده شده توسط کاربران ندارد و هرگونه پیگیری می‌بایست از طریق مبادی قانونی، نسبت به شرکت‌های تولید‌کننده انجام گیرد. 

• نقدها و نظرات و مطالب بارگذاری شده توسط اشخاص 
تمامی پیوندهایی ارائه شده در هایپر باز توسط کاربران به سایر سایت‌ها باشد که تحت نظارت سایت ما نمی باشند ، هایپرباز در قبال مطالب و محتوی سایت‌های مذکور مسئولیتی ندارد و لذا شما می‌پذیرید که کلیه مسئولیت‌ها و عواقب ناشی از هرگونه آسیب و خسارت احتمالی را شخصا به عهده خواهید گرفت. 
نظرات، پیشنهادات و انتقادات بعد از تایید توسط ناظران در خروجی سایت قرار خواهند گرفت. شایان ذکر است اگر مطالب مطابق با قوانین و شئونات نباشند، تایید نشده و در نهایت به نمایش گذاشته نخواهند شد. 
در صورت مشاهده نظرات مخالف قوانین  و شئونات جمهوری  اسلامی ایران، کاربران می‌توانند مراتب را جهت پیگیری و اصلاح به پست الکترونیکی سایت هایپرباز ارسال نمایند.

• سیاست قیمت گذاری 
این سیاست بر طبق قیمت مصرف‌کننده مندرج بر روی کالا و تخفیفات داده شده توسط انبار هایپرباز مبتنی بر احترام به حقوق مصرف‌کنندگان می‌باشد و سایت هایپرباز به صورت مستمر نسبت به بروز‌رسانی قیمت ها اقدام می‌نماید. گفتنی است در مواردی که کالا به طور خاص و در مقطع زمانی کوتاه دچار تغییر قیمت شده باشد، محتمل است قیمت مصرف‌کننده بدلیل موجودی قبلی در انبار هایپر باز کمتر از قیمت مندرج در سایت باشد. بدیهی است که در چنین موارد خاصی، با توجه به عدم اطلاع سایت هایپرباز از اختلاف قیمت، کالا بر اساس نرخ روز بفروش خواهد رسید. خریدار باید مستحضر باشد که همواره قیمت‌های مندرج در سایت هایپر باز ملاک محاسبه و صدور فاکتور می‌باشند. 

• نمایندگی 
سایت هایپرباز هیچگونه نمایندگی جهت سفارش الکترونیکی و یا به صورت فیزیکی در سراسر کشور ندارد و کلیه اقدامات از قبیل تراکنش‌های مالی و سایر خدمات قابل ارائه فقط از طریق آدرس www.hyperbaz.com صورت می‌گیرد. 

• حوادث غیر مترقبه 
سایت هایپرباز مسئولیتی در تاخیر یا در دسترس نبودن سایت ناشی از عوامل غیرقابل کنترل مانند عوامل طبیعی، انسانی، قطعی اینترنت و سرویس های مخابراتی و.... به عهده ندارد . 
تمامی شرایط و قوانین ذکر شده در حالت عادی قابل اجرا می‌باشد و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه هایپر باز مسئولیتی نخواهد داشت. 

• محتوا 
همه آنچه در سایت هایپرباز که در دسترس کاربران قرار می‌گیرد اعم از کلیه خدمات، صفحات، تصاویر، موارد قابل ذخیره‌سازی، داده ها و محتوای موجود جزئی از اموال هایپرباز محسوب می‌گردد و حق استفاده و انتشار رسمی آنها مختص هایپرباز می‌باشد. 
کلیه حقوق سایت هایپربازشامل قوانین حق تکثیر و غیره به این سایت تعلق دارد .

 جدول زمانبندی ارسال سفارشات :

ساعت: 12-10

ارسال صبح

ساعت: 15-13

ارسال ظهر

ساعت: 19-17

ارسال بعدازظهر

ساعت: 23-21

ارسال شب

ارسال اول:  12-10

ارسال دوم : 16-14

جمعه وروزهای تعطیل رسمی

نکات:

 •          امکان انتخاب زمان ارسالی که سفارش در آن زمان ثبت می شود وجود ندارد و در صورت انتخاب ، سفارش در زمان ارسال بعدی قرار میگیرد.
 •          تمامی سفارشاتی که از ساعت 20:00 الی 10 صبح فردای آن ثبت شوند، در ارسال صبح (12-10) قرار میگیرند.
 •          در صورت عدم انتخاب زمان ارسال از جدول فوق ، سفارش شما طبق زمانبندی جدول ارسال میگردد.


   قوانین و مقررات مربوط به بخش کیک باز:

   

  تنها سفارش های دارای کد پیگیری میباشند تحویل داده می شوند.

   

  در زمان تحویل سفارش درصورتی‌که وزن کیک ارسالی بالاتر از مقدار ثبت‌شده در سایت باشد مبلغ ما به تفاوت در زمان تحویل کیک دریافت می‌گردد. و در مواردی که وزن کیک ارسالی پایین‌تر از مقدار ثبت‌شده در سایت باشد، مبلغ برابر با تفاوت وزن توسط هایپرباز به عنوان کد باقی مانده حساب در حساب کاربری ایشان شارژ می گردد. تا در سفارشات بعدی از مجموعه هایپرباز کاربر از این کد بهره مند گردد.

  پس از اتمام عملیات خرید، امکان لغو سفارش (با توجه به نوع محصول) فقط با هماهنگی با واحد سفارش امکان پذیر است.

   درصورت عدم حضور سفارش دهنده درزمان ومکان مشخص شده  برای تحویل کیک بدیهی است خسارت وارده به مجموعه هایپرباز تماماً بر عهده‌ی شخص سفارش‌دهنده می‌باشد.

   پرداخت‌ها از طریق یکی از درگاه‌ های پرداخت بانکی کشور صورت می گیرد. بدیهی است مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه ها به عهده سایت نخواهد بود.

    مجموعه کیک هایپرباز نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرد تا کیک ارسالی تا حد امکان مطابق با طرح انتخابی شما باشد. بار این‌حال ازآنجاکه در تزیینات صنعت کیک سازی به خاطر دست‌ساز بودن همواره درصدی تفاوت وجود دارد، لذا ممکن است بین کیک ارسالی و طرح انتخابی شما در سایت ازنظر شکل و طراحی تفاوتی جزی وجود داشته باشد.

    اگر محصول سفارش داده شده در هنگام تحویل توسط پیک هایپرباز دچار نقص یا مشکل باشد، مجموعه هایپرباز مشابه ترین کیک را با ۲۰ درصد تخفیف در اسرع وقت به مشتری در ازای جبران خسارت تحویل خواهد داد.

   از آنجاییکه انواع کیک اعم از کیک خامه ای و فوندانتی، نسبت به تغییر شرایط دمایی حساس می باشد، درصورت هرگونه اعتراض نسبت به طعم و ظاهر کیک تحویل گرفته شده، اعتراض از طرف مشتری حداکثر تا 2ساعت پس از زمان تحویل قابل بررسی می باشد. بدیهی است پس از بازه ی زمانی اعلام شده، هرگونه مسئولیت در قبال کیک از فروشگاه اینترنتی هایپرباز ساقط و بر عهده خود مشتری می باشد. 

  برای سفارشاتی که گزینه ی پرداخت در محل، کارت به کارت و پرداخت آنلاین ناموفق از طرف خریدار انتخاب می شود، وی موظف به پراخت حداقل ۵۰% از کل هزینه ی کیک می باشد.

       در صورت در خواست لغو سفارش از طرف مشتری بسته به نوع محصول از 50 تا 70 درصد هزینه ی کیک را خریدار باید به عهده بگیرد. در صورت بروز هرگونه اشتباه از جانب خریدار اعم ازتاریخ تحویل سفارش، ساعت تحویل، انتخاب مواد میانی، رنگ کیک، عکس ارسالی برای کیک های تصویری و .... فروشگاه اینترنتی هایپرباز هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 • ارسال تمامی سفارشات بخش کیک باز براساس زمانبندی آماده سازی کیک که در هر محصول ذکر شده است خواهد بود و برای ارسال آن  بصورت تلفنی هماهنگ لازم انجام خواهد شد. 


کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو