شاخه‌ها

پرفروش ترین محصولات

کنسرو ماهی تن در روغن گیاهی ماوی

90,000 ریال 92,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
روغن مايع آفتابگردان 1.5 لیتری هایلی

99,000 ریال 114,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
مسواک ديپ کلين کلاسيک متوسط کلگيت

117,000 ریال 180,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کنسرو ذرت 420 گرمی قوطی لئونارد

85,600 ریال 107,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
دستکش خانگی سایز متوسط گیلان

60,000 ریال 75,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
لپه 900 گرمی همدل

115,500 ریال 165,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
چای سیاه قلم 300 گرمی تیما

176,000 ریال 220,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ذرت پا پکرن 450 گرمی ونوشه

80,000 ریال 100,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
جو پرک 200 گرمی ونوشه

44,000 ریال 55,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
سویا 250 گرمی ونوشه

42,500 ریال 50,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود

حفظ حریم خصوصی

1-  ما برای عملکرد ضروری سیستم مقداری اطلاعات از شما دریافت میکنیم.

ما در هنگام ثبت نام شما در وبسایت مقداری اطلاعات از شما دریافت میکنیم. این اطلاعات فقط برای استفاده در وبسایت بوده و برای هیچ فعالیت دیگری استفاده نمیشود.

2- اطلاعاتی که توسط شما ارائه میشود در پایگاه داده هایپرباز ذخیره میشوند.

اطلاعاتی که در هایپرباز ذخیره میشوند، اطلاعاتی هستند که توسط خود شما ارائه شده اند. در بخش حساب کاربری وبسایت میتوانید اطلاعات ارائه شده خود را مشاهده کند.

همچنین ما اطلاعات دسترسی شما به سیستم را برای حفظ حق کپی رایت و جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به سیستم حفظ میکنیم.

3- ما آدرس ایمیل شما را به کسی ارائه نمیدهیم.
هایپرباز به هیچ شکلی، و تحت هیچ شرایطی ایمیل شما را به افراد و مجموعه های دیگر ارائه نمیدهد.

ما در مواقع ضروری مانند تغییر پسورد، یا اعلام اخبار ضروری ممکن است به شما ایمیل بزنیم، ولی تبلیغات ناخواسته و غیر ضروری برای شما ارسال نمیکنیم.

مدیران هایپرباز به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی مستقیما برای شما ایمیل ارسال نمیکنند، و تحت هیچ شرایطی نیز درخواستی از شما نخواهند داشت. اگر ایمیلی با چنین مضامینی دریافت کردید آن را نادیده بگیرید.

4- ما برای کارکرد های ضروری سیستم بر روی کامپیوتر شما کوکی قرار میدهیم.

کوکی ها پایه ای ترین فایل هایی هستند که برای تایید اعتبار و حفظ دسترسی شما به هایپربازایجاد میشوند. ما برای موارد ضروری روی کامپیوتر شما کوکی ست میکنیم، ولی هیچ نوع اطلاعات شخصی و خصوصی و غیر ضروری شما توسط کوکی ها جمع آوری نمیشود.

ممکن است بعضی امکانات کاربردی وبسایت که توسط وبسایت هایی خارج از کنترل هایپرباز (مانند فیسبوک، توییتر یا سایر شبکه های اجتماعی) ارائه میشوند برای کارکرد خود روی کامپیوتر شما کوکی ایجاد کنند، این کوکی ها در اختیار هایپرباز  نیستند.

5- ما امکان برقراری ارتباط بین کاربرانمان را فراهم نمیکنیم. ولی ممکن است بعضی امکانات سایت ذاتا چنین نتیجه ای ایجاد کنند.

ما به صورت عمدی امکان برقراری ارتباط بین شما و سایر کاربران هایپربازرا فراهم نمی کنیم. ولی برخی امکانات عمومی سیستم ممکن است به صورت ناخواسته باعث دیده شدن شما توسط دیگران شوند. برای مثال در صورت درج کامنت در وبسایت، دیگران اسم انتخاب شده توسط شما را مشاهده می کنند

6-  ما تلاش میکنیم امنیت هایپرباز به بهترین شکل ممکن برقرار باشد.

حفظ امنیتی یکی از اهداف بسیار مهم هایپرباز است. ما همیشه سعی میکنیم راهکارهای امنیتی را در نرم افزارهای استفاده شده و همچنین سرور های مورد استفاده خود مدیریت کنیم. ولی امنیتی هیچ وقت تضمین شده نیست، تلاش ما ایجاد بهترین محیط امن برای کاربران و در عین حال عدم محدودیت در سرویس های ارائه شده است.

7- استفاده از هایپرباز برای بزرگسالان طراحی شده است. ولی اگر در سیستم اطلاعاتی یافت شود که برای کودکان مناسب نبوده و در دسترس عموم باشد توسط ما پاک خواهد شد.

برای استفاده از سایت هایپرباز شما باید دارای سن قانونی 18 سال باشید، و اگر زیر 18 سال هستید باید اجازه استفاده از سیستم را از والدین خود کسب کرده باشید.

ما اطلاعاتی در مورد کودکان جمع آوری نمیکنیم. در صورتی که در هر بخشی از اطلاعات سیستم مانند کامنت ها و اطلاعات ارسال کاربران حاوی مطالبی باشد که برای کودکان زیر سن قانونی مناسب نباشد،  آنها را حذف خواهیم کرد.

8- کاربران وبسایت بهتر است هرچند وقت یکبار شرایط حفظ حریم خصوصی را مطالعه کنند. قوانین ممکن است بدون اعلام قبلی تغییر کنند.

شرایط حفظ حریم خصوصی ممکن است که در هر زمانی بنا بر شرایط قانونی و محیطی تغییر کنند. به همین خاطر کاربر خود وظیفه مطالعه این صفحه و رعایت قوانین را بر عهده دارد. البته با تغییر قوانین تاریخ آخرین ویرایش قوانین در پایین صفحه درج خواهد شد. ولی مسئولیت عدم رعایت قوانین پس از تغییر آنها بر عهده کاربر است.

9- شروع استفاده از هایپرباز به معنی پذیرش شرایط حفظ حریم خصوصی است.

اگر تصمیم گرفته اید که از خدمات هایپرباز استفاده کنید، به این معناست که این متن را مطالعه کرده و آن را پذیرفته اید، و محدودیت ها و نتایج حاصل از آن را در چارچوب کشور جمهوری اسلامی ایران پذیرفته اید.


کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو