شاخه‌ها

توافق نامه کاربری

شما می توانید پس از مطالعه بندهای مختلف و قبول این توافق نامه از امکانات ذکرشده درون سایت استفاده نمایید و در غیر این صورت سایت هایپر باز هیچ مسئولیتی را در تمامی زمینه ها از خود صلب مینماید.

بند1: موضوع سایت ارائه خدمات خرده فروشی می باشد. که سعی شده در بستری مطمئن مشتریان بتوانند با مراجعه به سایت هایپر باز با خرید این کالاها از خدمات ما استفاده نمایند.

بند2: تمامی اشخاص حقیقی بالای 18 سال می توانند به عضویت سایت در آمده و از خدمات آن بهره­ مند گردند. اشخاص حقوقی که در دفاتر ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده باشند نیز می توانند عضو این سایت شده و از خدمات سایت استفاده نمایند.

بند3: هایپر باز در مورد اطلاعات ارائه شده در هنگام ثبت نام از سوی مشتریانش متعهد می باشد و از این اطلاعات فقط در راستای اهداف تجاری و سایت هایپر باز استفاده خواهد شد و همینطور ارتباط مستقیم با کاربرانمان.

بند 4:  تمامی کالاهای ارائه شده در وب سایت هایپر باز همراه با عکس و قیمت می باشد. لازم به ذکر است در گاهی اوقات بسته بندی کالاها متنوع میگردد که ممکن است که عکس بسته بندی جدید در سایت نباشد و کالای ارسالی برای مشتری با عکس درون سایت متفاوت ولی کیفیت یکسان باشد که در این صورت سایت هایپر باز در قبال بسته بندی های متفاوت با عکس کالاهای ارائه شده هیچ مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.

بند 5: بازگشت کالا در موارد زیر قابل انجام است و هایپر باز در قبال آن مسئولیت دارد.

1-     کالاهایی که در زمان تحویل تاریخ انقضاء آنها گذشته شده باشد .

2-     کالاهای ارسالی که با کالای ثبت شده توسط کاربر متفاوت باشد.

3-     کالاهایی که دارای اشکال ظاهری مشهود که باعث شود مشتری نتواند از آن کالا استفاده کنند.

( برای مثال:شکستن تخم مرغ شامل استرداد کالا می گردد ولی له شدگی در گوشه ای از قوطی ها که مشکلی برای محصول بوجود نیاورد شامل استرداد نمیگردد)

تذکر: ما به کاربرانمان بهترین خدمات را ارائه خواهیم نمود اما موارد ذکر شده در بالا غیر قابل انکار است که مطمئنا با همکاری شما کاربران عزیز، ما نیز به هدفمان که همان خدمت رسانی بهتر و با کیفیت تر می باشد خواهد رساند.

تدکر: تمامی موارد ذکر شده توسط کاربران می بایست قبل از تحویل کالا توسط پیک هایپرباز چک گردد و بعد از تحویل کالاها به کاربران توسط کاربران نیز مورد تایید قرار گیرد و دریافت گردد، در غیر اینصورت سایت هایپر باز هیچ مسئولیتی را نسبت به کالاهایی که به مشتری تحویل داده شده است نخواهد داشت.

بند 5:  ارسال کالاها طبق ضوابط ارائه شده در قسمت حمل و نقل کالاها صورت خواهد گرفت.

بند6:  ارائه درگاهای ایمن بانکی معتبر و اخذ نمادهای لازم کسب و کار تجارت الکترونیک توسط سایت هایپرباز .

 


کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو