2%
تخفیف

چاي 450 گرمي دارجيلينگ آسام کاپيتان

با خرید این محصول می توانید امتیاز وفاداری آن را جمع آوری کنید 6 امتیاز وفاداری. مجموع سبد خرید شما تا این لحظه: 6 امتیاز وفاداری که می توانید آن را به کد تخفیف به ارزش روبرو تبدیل کنید 12,000 ریال.

6260758800237

جدید

پیشنهاد شگفت انگیز

637,000 ریال

650,000 ریال

- +

برند : چای کاپیتان

 
بررسی تخصصی
کاپیتان با هدف توليد و بسته بندي محصولات چاي با كيفيت ممتاز و اصل احترام به مشتري پايه گذاري گرديده است و در جهت حفظ اعتماد مشتري که با ارزشترين سرمايه اين شرکت طي سالها فعاليت خود در تهيه و بسته بندي بوده همواره اصل اساسي کيفيت را سرلوحه فعاليت بسته بندي چاي ودیگر اقلام غذایی با نشان " کاپيتان Captain "قرار داده. کاپيتان کیفیت را سرلوحه راه خود در توليد و ارائه محصولي با کيفيت عالي از باغات چاي خوب دنیا همانند سيلان و هندوستان يا کنيا قرارداده و با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان امرنسبت به اخذ استانداردهای ملی ایران و نشان"سیب سبز سلامت" در زمینه تولید و بسته بندی انواع محصولات خود اقدام و با همت متخصصان در فرآيند توليد و کنترل کيفي توانسته است محصولات متناسب با ذائقه مصرف کنندگان را روانه بازار نمايد و در نخستين سال توليد خود موفق به دريافت گواهينامه هاي ايزو 9001 و 22000 و HACCP از کشور آلمان، جهت تضمين کيفيت و کنترل نقاط بحراني تولید از طريق بازرسي دائم از مرحله ورود مواد اوليه در خط تولید تا دريافت نهايي توسط مشتري را اخذ نمايد که در رقابت با نوع مشابه محصولات نام کاپیتان را مانند هميشه پررنگ و سر فراز نگاه دارد.

 
جزئیات فنی
حجم450
خواصاين چاي ترکيبى است از بهترين انواع چاي مرغوب از باغات چاي در اسام و دارجلينگ واقع در رشته کوه‌هاي هيماليا در هندوستان است. اين چاي بدليل داشتن عطر ، رنگ و طعم مناسب از شهرت و محبوبيت خاصي برخوردار است.

نوشتن دیدگاه

چاي 450 گرمي دارجيلينگ آسام کاپيتان

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

کد QR

منو