شاه کلید ثروت

با خرید این محصول می توانید امتیاز وفاداری آن را جمع آوری کنید 3 امتیاز وفاداری. مجموع سبد خرید شما تا این لحظه: 3 امتیاز وفاداری که می توانید آن را به کد تخفیف به ارزش روبرو تبدیل کنید 6,000 ریال.

324,000 ریال

540,000 ریال

- +

9900710

ساخت ایران

 
بررسی تخصصی

کتاب شاه کلید ثروت

نویسنده در این کتاب به شرح مواردی پرداخته است که در رسیدن او به ثروت نقش اساسی داشته‌­اند. او سعی در آشکار ساختن مفهوم ثروت‌های واقعی در زندگی دارد، ثروت‌های ناملموسی که به عنوان اصلی‌­ترین ثروت‌ها محسوب می‌­شوند و تنها با کشف آن‌ها خوشبختی واقعی معنا پیدا می‌­کند. همچنین، از کسانی نام برده که او را در رسیدن به هدفش کمک نموده‌­اند.

طبق گفته ناپلئون هیل، انسان پیش از هر اقدامی باید هدف خویش را تعیین کند تا برای رسیدن به آن هدف مسیر درستی را طی کند، و نیز لازم است در راه رسیدن به آن مسیر اضافه‌­ای را بپیماید. برای اینکه ثروت‌های به دست آمده پابرجا باشند باید از هر راه ممکن آن‌ها را با دیگران سهیم شد. تاکنون هیچ فردی بدون کمک و یاری دیگران نتوانسته به ثروت پابرجایی دست یابد، به همین دلیل افراد باید در انتخاب معاشران و روابط خود با دیگران دقت بیشتری داشته باشند.

انسان برای رسیدن به امیال خود ابتدا باید به این باور برسد که می­‌تواند به آن‌ها دست یابد و از هیچ تلاشی در این زمینه فروگذار نکند. ناپلئون هیل در این خلال از افراد موفق و بزرگی یاد می‌کند که از صفر شروع کرده و با پیمودن اصول و قوانین موفقیت به خواسته خویش دست یافته‌­اند. نکته جالب توجه در مورد اصول یاد شده این است که هر فردی با هر شغل و حرفه و هر میزان تحصیلاتی می­‌تواند با پیروی از آن‌ها و راهکارهای ارائه شده به ثروت دست یابد. امید است که موارد ذکر شده در این کتاب مسیری را برای تمام افرادی فراهم نماید که در پی موفقیت بوده و امیال بلندی دارند.

 
جزئیات فنی
نویسندهناپلئون هیل
مترجممنیره وفایی فر
نام ناشریوشیتا
موضوع کتابروانشناسی - خودشناسی
تعداد صفحه256
گروه سنیجوان-بزرگسال
نوع جلدشومیز (نرم)

نوشتن دیدگاه

شاه کلید ثروت

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

180,000 ریال 300,000 ریال

کد QR

محصولات بازدیدشده

منو