شرمنده نباش دختر

با خرید این محصول می توانید امتیاز وفاداری آن را جمع آوری کنید 3 امتیاز وفاداری. مجموع سبد خرید شما تا این لحظه: 3 امتیاز وفاداری که می توانید آن را به کد تخفیف به ارزش روبرو تبدیل کنید 6,000 ریال.

336,000 ریال

420,000 ریال

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

- +

9900705

ساخت ایران

 
بررسی تخصصی

 

کتاب شرمنده نباش دختر

شما برای خودتون بودن، نیاز به اجازۀ کسی ندارید. همین‌طور نمی‌خواد هدف خودتون رو با میل دیگران وِفق بدید. لازم نیست جوری رفتار کنید که قبولتون کنن و دوست‌تون داشته باشن. اون‌هایی که لیاقت بودن در کنار شما رو داشته باشن، به کسی که هستید، یعنی خود واقعی‌تون اهمیت میدن؛ حتی اگه لازم باشه تا حدی به اون عادت کنن. حتی اگه شما با بقیه خانم‌هایی که اون‌ها سراغ دارن، فرق کنید. حتی اگه با زنی که عاشقش شدن فرق کنید. اون زنی باشید که دوست دارید باشید. اون زنی باشید که از این که خودِ واقعیشه، افتخار می‌کنه. اون زنی باشید که اون قدر مهر تو  وجود خودش داره که برای جلب محبت دیگران، نیازی به تغییر تو خودش نمی‌بینه. اون زنی باشید که بیشتر، رو جالب بودن چیزهای اطرافش تمرکز داره تا اینکه اطرافیان فکر کنن اون آدم جالبیه. اون زنی باشید که همیشه و با صدای بلند از ته دلش می‌خنده. اون زنی باشید که بخشنده‌ست.

مهم نیست موجودیِ حساب بانکی‌تون چقدره، شما برای بخشش به دیگران یه ذخیرۀ غنی دارید. اون زنی باشید که عمرش رو هدر نمیده و پیوسته در حال یادگیریه، چون دانش، قدرته و اون‌هایی که فکر می‌کنن همه چیز رو می‌دونن، اغلب احمق‌ترین آدم‌ها هستن. زنی باشید که چه وقتی یازده سالشه و چه وقتی نودسالشه، به خودش افتخار می‌کنه. زنی باشید که افسار زندگیش تو دست خودشه. زنی باشید که درک می‌کنه برای بیشتر از این‌ها خلق شده. زنی باشید که باور داره توانایی انجام چیزهای خارق‌العاده تو این جهان رو داره. زنی باشید که دغدغۀ رؤیاهاش رو داره و دنبالشون میره. زنی باشید که برای خودش بودن، اجازۀ هیچ‌کسی رو نمی‌خواد.

 
جزئیات فنی
نویسندهریچل هالیس
مترجممعصومه تاجمیری
نام ناشریوشیتا
موضوع کتابروانشناسی - خودشناسی
تعداد صفحه240
گروه سنیجوان-بزرگسال
نوع جلدشومیز (نرم)

نوشتن دیدگاه

شرمنده نباش دختر

نوشتن دیدگاه

20 محصول مشابه یافت شد

کد QR

محصولات بازدیدشده

منو