جادوی کار پاره وقت

با خرید این محصول می توانید امتیاز وفاداری آن را جمع آوری کنید 1 امتیازهای وفاداری. مجموع سبد خرید شما تا این لحظه: 1 امتیازهای وفاداری که می توانید آن را به کد تخفیف به ارزش روبرو تبدیل کنید 2,000 ریال.

120,000 ریال

200,000 ریال

- +

9900644

ساخت ایران

 
بررسی تخصصی

کتاب جادوی کار پاره وقت

" جادوی کار نیمه وقت "
کتاب حاضر با عنوان اصلی (Building yournetwork marketing business) اثری ازجیم ران (James E.Rohn) می باشد که با ترجمه ای از آمنه کریمی، توسط انتشارات بادبان منتشر شده است.
جیم ران علاوه بر نویسندگی یک کارآفرین و سخنران انگیزشی در آمریکا می باشد. کارهای او تاثیر مستقیمی بر آفرینش و گسترش افراد دیگری که در زمینه ی رشد شخصیتی فعالیت داشته اند همچون آنتونی رابینز، مارک ویکتر، برایان تریسی و جک کنفیلد داشته است.
کتاب پیش رو با عنوان دیگری به نام تجارت خود را از طریق بازاریابی شبکه ای شروع کنید شامل موضوعاتی از قبیل از دست ندادن فرصت های خوب، سود بردن بهتر از دستمزد است، جادوی کارِ پاره وقت، تنظیم کردن بادبان های زندگی، قانون نسبت ها، قانون کاشت و برداشت، پرورش مهارت ها، بیایید با هم کار کنیم، ارتباط، معرفی، تعریف و تمجید، مقابله شایستگی و نیازمندی،  این مهارت های شماست که آینده تان را می سازد و  خوب زندگی کنید می باشد.
در بخشی از این کتاب می خوانیم:
ما می توانیم به تمام اهدافمان برسیم، فقط باید مدام برای خودمان انگیزه ایجاد کنیم و از الهامات قلبی مان بهره ببریم و بدین وسیله به خودمان انرژی بدهیم و تجدید قوا کنیم. "

 

 
جزئیات فنی
نویسندهجیم ران
مترجمآمنه کریمی
نام ناشربادبان
موضوع کتابروانشناسی - خودشناسی
تعداد صفحه87
گروه سنیبزرگسال - جوانان

نوشتن دیدگاه

جادوی کار پاره وقت

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

180,000 ریال 300,000 ریال

کد QR

محصولات بازدیدشده

منو