سه‌شنبه ها با موری

با خرید این محصول می توانید امتیاز وفاداری آن را جمع آوری کنید 3 امتیاز وفاداری. مجموع سبد خرید شما تا این لحظه: 3 امتیاز وفاداری که می توانید آن را به کد تخفیف به ارزش روبرو تبدیل کنید 6,000 ریال.

320,000 ریال

400,000 ریال

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

- +

9900742

ساخت ایران

 
بررسی تخصصی

 کتاب سه‌شنبه ها با موری

کتاب سه‌شنبه‌ها با موری (Tuesdays with Morrie) اثر میچ آلبوم، رمان‌نویس آمریکایی، است. آلبوم این کتاب را براساس یک ماجرای واقعی و در شرح رابطه‌ با استادش «موری شوارتز» نوشته.اقتباسی سریالی نیز از این کتاب شده. این کتاب شیرین، عمیق و در عین حال تکان‌دهنده از زمره‌ی کتاب‌هایی است که معنای زندگی را از طریق آن درک می‌کنیم و به یک بار خواندنش بسنده نخواهیم کرد.

ماجرا این است که موری مریض شده و در آستانه‌ی مرگ است و میچ هر سه‌شنبه به دیدار او می‌رود و با هم گرم صحبت می‌شوند و میچ بهترین درس‌ها را که ارزش‌های زندگی‌اند، از او فرا می‌گیرد. موری که درحال مبارزه با بیماری لاعلاجش است، چنان با صداقت و زیبایی در مورد احساسات و زندگی سخن می‌گوید که خواننده ارتباط عمیقی با او پیدا می‌کند. میچ همه‌ی ملاقات‌های سه‌شنبه با استاد محبوبش را که هر کدام درباره‌ی موضوع خاصی‌اند، ضبط کرده و آنها را به صورت کتاب درآورده است

 
جزئیات فنی
نویسندهمیچ آلبوم
مترجمرضا زارع
نام ناشرآزرمیدخت
تعداد صفحه200
گروه سنیبزرگسالان
نوع جلدشومیز (نرم)

نوشتن دیدگاه

سه‌شنبه ها با موری

نوشتن دیدگاه

28 محصول مشابه یافت شد

کد QR

محصولات بازدیدشده

منو