همیشه شوهر

با خرید این محصول می توانید امتیاز وفاداری آن را جمع آوری کنید 3 امتیاز وفاداری. مجموع سبد خرید شما تا این لحظه: 3 امتیاز وفاداری که می توانید آن را به کد تخفیف به ارزش روبرو تبدیل کنید 6,000 ریال.

368,000 ریال

460,000 ریال

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

- +

9900677

ساخت ایران

 
بررسی تخصصی

همیشه شوهر

کتاب همیشه شوهر  The Eternal Husband and Other Stories در سال 1869، زمانی که بدترین لحظه‌های زندگی فیودور داستایفسکی می‌گذشت، نوشته شد. در آن زمان فیودور در اروپا زندگی می‌کرد، به قماربازی مشغول بود، همسرش حامله بود و فرزند دیگرشان را از دست داده بودند. شرایط سخت زندگی نویسنده بر طرح کلی داستان همیشه شوهر تاثیر زیادی داشته است. داستایفسکی نوشتن این رمان را که قرار بود در ابتدا داستانی کوتاه باشد در سپتامبر آغاز کرد ولی نوشتن آن تا نوامبر طول کشید. او در کتاب همیشه شوهر مثل سایر آثارش دغدغه‌ی بسیاری از انسان‌ها را بیان می‌کند. او مفهوم خیانت، عشق، تنفر و دوستی را به تصویر می‌کشد و مشغله‌های ذهنی و روانی آدم‌ها را در قالب شخصیت‌های داستانش روایت می‌کند. داستایفسکی مفهوم و تاثیر خیانت را دست‌مایه‌ی خلق همیشه شوهر قرار داده است و با قلم توانا و پخته‌اش تمام احساسات برانگیخته شده در یک انسان را نسبت به این اتفاق تلخ بیان می‌کند.

داستایفسکی برای انتشار این اثر در نشریه‌ی «شفق» که متعلق به دوستش «استراخوف» بود باید کتاب را به مسکو می‌فرستاد. او از عهده‌ی مالی این کار برنیامد و منتظر شد تا دوستانش از مسکو برای او پول بفرستند. بالاخره داستان همیشه شوهر در ژانویه و فوریه 1870 منتشر شد.

 

 

 
جزئیات فنی
نویسندهفئودور داستایوفسکی
مترجمطوبی مردانی
نام ناشربهنود
موضوع کتابرمان
تعداد صفحه238
گروه سنیجوان-بزرگسال
نوع جلدشومیز (نرم)

نوشتن دیدگاه

همیشه شوهر

نوشتن دیدگاه

19 محصول مشابه یافت شد

کد QR

محصولات بازدیدشده

منو