5%
تخفیف

خمیردندان نعنایی 80 گرمی بنسر

با خرید این محصول می توانید امتیاز وفاداری آن را جمع آوری کنید 1 امتیازهای وفاداری. مجموع سبد خرید شما تا این لحظه: 1 امتیازهای وفاداری که می توانید آن را به کد تخفیف به ارزش روبرو تبدیل کنید 2,000 ریال.

6263846400234

جدید

پیشنهاد شگفت انگیز

113,525 ریال

119,500 ریال

- +

 
بررسی تخصصی

خمیر دندان نعنایی بنسر Bencer حاوی عصاره نعنا می باشد که قدرت بالایی در پاک کنندگی دندان ها دارد. از این رو برای شما کاربرانی که به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت بسیار می دهید، مفید است. با توجه به تحقیقات انجام شده،استفاده از خمیر دندان به دلیل ویژگی هایی مانند تخلخل و قدرت جذب بالا، ریزترین مواد غذایی را از منافذ بین دندان ها جذب کرده و بالاترین حد تمیزی دندان ها و به خصوص بین دندان ها را ایجاد می کند. خمیر دندان نعنایی بنسر Bencer قدرت بالایی در از بین بردن باکتری ها و جلوگیری از ایجاد بوی بد دهان دارد. به خصوص در طول شب که دهان به مدت طولانی بسته می باشد، شرایط مناسبی برای رشد باکتری ها می باشد و این یکی از عوامل ایجاد بوی بد دهان می باشد که با استفاده از خمیر دندان نعنایی بنسر Bencer می توان جلوی این مسائل ناخوشایند را گرفت. پس چند بار استفاده از این خمیر دندان متوجه اثر سفید کنندگی آن خواهید شد و از داشتن لبخندی زیبا لذت خواهید برد.

 
جزئیات فنی
حجم80 میلی لیتر
ترکیبحاوی عصاره نعنا
خواصسفید کننده-ضد حساسیت-ضد پوسیدگی-ضد باکتری-محافظ مینای دندان-خوش بو کننده فوق العاده دهان-خوش بو کننده فوق العاده نفس-جلوگیری از پلاک میکروبی
کشور سازندهایران

نوشتن دیدگاه

خمیردندان نعنایی 80 گرمی بنسر

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

کد QR

منو