روغن جامد 2700 گرمی بدون ترانس طلایی لادن

با خرید این محصول می توانید امتیاز وفاداری آن را جمع آوری کنید 2 امتیاز وفاداری. مجموع سبد خرید شما تا این لحظه: 2 امتیاز وفاداری که می توانید آن را به کد تخفیف به ارزش روبرو تبدیل کنید 4,000 ریال.

6260108399732

جدید

241,000 ریال

- +

برند : لادن طلایی

 
بررسی تخصصی
روغن لادن «طلایی» آزاد بدون ترانس مقدار 2700 گرم از روغن‌های جامد است که بدون ضرر واز چربی‌های سالم برای پخت غذا محسوب می‌شود. چربی‌های ترانس در روغن شیرینی پزی، روغن نباتی جامد و شیرینی‌جات و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع چربی‌ها به صورت مصنوعی تولید شده و مصرف مداوم آن باعث کاهش طول عمر می‌شود. این نوع روغن‌ها باعث بیماری‌های قلبی و عروقی شده در این صورت برای کاهش بیماری‌ها و سلامت قلب مصرف چربی‌های ترانس باید کاهش یابد. برای این منظور روغن لادن بدون ترانس می‌تواند جایگزین خوبی برای روغن جامد یا روغن‌هایی با چربی بالا باشد تا به سلامت بدن و غذا کمک کند. روغن‌های بدون ترانس برای کم کردن چربی از مواد طبیعی‌تری استفاده کرده به‌علاوه که کاهش چربی‌های آن‌ها باعث افزایش سلامت بدن می‌شود. روغن لادن طلایی آزاد بدون ترانس مقدار 2700 گرم با استفاده از مواد طبیعی ‌تر برای کاهش اسیدهای چرب ترانس گزینه خوبی برای آشپزی است.
 
جزئیات فنی
ترکیبروغن نباتی و افزودنی‌های مجاز
شرایط نگهداریروغن را داخل قوطی داغ نکنید. روغن مصرف‌ شده را به داخل قوطی برنگردانید. از داخل کردن قاشق و یا وسایل مرطوب و یا حاوی آب به داخل قوطی خودداری کنید. از شعله نسبتاً ملایم استفاده کنید. در صورت دو فاز بودن ابتدا روغن را کاملاً یکنواخت کنید.

نوشتن دیدگاه

روغن جامد 2700 گرمی بدون ترانس طلایی لادن

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

کد QR

منو